قوانین و شرایط استفاده از خدمات مرکز آپلود موبایل اول

مسئولیت کلیه فایلهای نگهداری شده و به اشتراک گذاری شده بر عهده کاربر آن فایل بوده و موبایل اول هیچگونه مسئولیتی نسبت به آن ندارد. هرگونه استفاده از سرویس های سایت منوط به پذیرش کامل قوانین زیر است. ممکن است بدون اطلاع رسانی قبلی شرایط و قوانین سرویس دهی تغییر کند، لذا اطلاع از قوانین سایت بر عهده کاربر می باشد. در صورت هرگونه استفاده ی غیر مجاز، آپلود بوی میتواند به نحو مقتضی با کاربر متخلف برخورد نماید که این برخورد میتواند شامل حذف فایلها یا انسداد حساب کاربری خاطی، با یا بدون اخطار قبلی، باشد و حق هرگونه پیگیری قانونی محفوظ میباشد.

شرایط عمومی:

هر گونه سوء استفاده از امکانات سایت به هر نحو ممنوع می باشد. در هنگام بروز حوادث خارج از کنترل اعم از اعتصاب عمومی، آتش سوزی، صاعقه، حملات سایبری، مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری و حوادث غیر مترقبه دیگر بطوری که انجام خدمات برای آپلودبوی با مشکل مواجه و یا غیر ممکن گردد، مسئولیتی متوجه موبایل اول نخواهد بود. استفاده اشتراکی از یک حساب کاربری غیرمجاز می باشد. هرگونه سوء استفاده از فضای ارائه شده به کاربران در جهت انجام فعالیتهای اشتراک گذاری غیرقانونی و ناخواسته بر روی دستگاه ها کاربران دانلودر بدون اذن و درخواسته آنها خلاف قوانین و کاربر متخلف با مسدودسازی حساب و حذف فایل برخورد خواهد شد.

قوانین مربوط به آپلود فایل:

آپلود هرگونه فایلی که به هر نحو با قوانین جمهوری اسلامی ایران یا قوانین بین المللی مغایرت داشته باشد ، غیر مجاز است. آپلود هرگونه فایل دارای محتوای غیر انسانی و یا غیراخلاقی به شدت ممنوع است. آپلود هرگونه فایل که به بحث تخصصی تلفن همراه مرتبط نباشد ممنوع است. هرگونه استفاده ی غیر مجاز از آپلودبوی که در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه قرار بگیرد ممنوع است. آپلود هرگونه فایلی یا هرگونه استفاده از سایت که به هر نحوی سرویس دهی یا امنیت سایت یا کاربران سایت را به مخاطره بیاندازد ممنوع است. مرکز آپلود موبایل اول، یک سایت بین المللی و تابع قوانین بین المللی است لذا در صورت دریافت ابیوز یا اخطار کپی رایت از سمت مالکین فایل، فایل حذف یا دانلود آن از کشور مربوطه غیر فعال میشود.

قوانین حریم خصوصی:

حفظ حریم شخصی کاربران برای ما اهمیت بالایی دارد. ما متوجه هستیم که اطلاعات شخصی شما مهم است و کلیه ی تلاش خود را در جهت امنیت آن به کار میبندیم. کلیه ی اطلاعات شخصی شما نزد ما محفوظ است و به هیچ عنوان در اختیار اشخاص غیر مجاز قرار نمیگیرد. 

تاریخ آخرین بازنگری: 1 خرداد 1397